بدون مقدمه بدون شرح مطلب سراغ مطلب اصلی میرم بعد از پست کردن مطلب قبلی دوستم یا شاید .همکارم از چیزی که فقط درد دل بود ناراحت شد کلا رابطه اش رو با من قطع کرد و گفت دیگه این رابطه ادامه نداشته باشه بهتره و ما فقط همکار باشیم یادمه یکی از دوستان از اینکه رئیسش ادرس وبلاگشو پیدا کرده بود و نمی تونست راحت پست بزاره می افتم فکرشو نمی کردم منم به اینجا برسم که روزی وبلاگم که جای بود برای خالی شدن برام غریبه بشه جای بشه که یه دوستی چند ساله رو بهم بزنه.
من به شما میگم که آدرس وبتون رو به هر کسی ندید واقعیت آدم ها رو که دوست دارید ازتون دور میکنه .
تصمیم جدیدم اینه من قراره دروغگو باشم و دیگه درددل نکم دیگه به کسی راهنمایی نده .
قبلا حسم نسبت به کسای که خودکشی می کردند بد بود ولی الان نه آدم بعضی وقتا خیلی کم میاره .خدا یا منو ببخش بابت این حرفا و ناشکری ها.
دوستم رو بابت بی احترامی که به مادرم کرد نمی بخشم
پیام کوتاه  به دوست یا به قول خودش همکارم:
میدونم وب رو می خونی اگه حرفی زدم که باعث دلخوری شد معذرت میخوام ولی ما هیچ تناسبی با هم نداشتیم نباید با هم صحبت می کردیم فقط من عوض نشدم توی خیلییییییی بیشتر از من عوض شدی دقیقا از عید پارسال شروع شد از تودار بودنت شروع شد تقصیر هم تو هست و هم من .
ممنون بابت این چند سال دوستی و‌ممنونم که تو تمومش کردی
امروز خیلی دلخور شدم ولی شاید تو بیشتر از من دلخور شدی ولی دیگه تموم شد
یا علی

پی نوشت:
راستی دوستی ها هم چشم می خورن حال خوب و دوستی های خوبتونو به اشتراک نزارید چشم میخورید.
خدایا هوامو داشته باش.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه جواهرات Jennifer Maria filecell1.rozblog.com Jennifer دنیای کوچک من درمان فراموشی آلزایمر و زوال عقل بانک مقالات ايران